CZECH SPA & WELLNESS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

SPA & Wellness Hotel Orchidea ***

hotel Orchidea se nachází asi 20 metrů od vchodu do termálního koupaliště Thermal Corvinus Velký Meder a zaručuje tak komfortní přístup k bazénům, zábavě a všem službám nabízeným termálním koupalištěm. Hotel sám ovšem disponuje nadstandardně vybaveným Spa & Wellness centrem s bohatou nabídkou služeb pro své hosty.

parkování zdarmarecepce na hoteluvýtahinternet / WiFiklimatizace na pokoji

SPA & Wellness Hotel Orchidea
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis hotelu:

V hotelu je k dispozici recepce otevřená 24 hodin denně, která nabízí mimo jiné např. úschovu cenných předmětů, praní a žehlení prádla, směnárnu, nebo pokojový servis. Gastronomické služby zajišťuje hotelová restaurace a kavárna. K dispozici je prostorná letní terasa.

Wellness služby poskytuje hotelové Spa & Wellness centrum s 10 m dlouhým krytým relaxačním bazénem, vybaveným masážními tryskami, protiproudem a vířivkou pro 12 osob. Příjemný odpočinek zažijete také v saunách - aroma sauna, finská sauna, parní koupel nebo tepidáriu. Spa & Wellness centrum zajišťuje masáže, kosmetické služby a další procedury. Provozní dobu Wellness centra určuje hotel (informace obdržíte až na místě).

Hotel disponuje také salónkem pro 15 osob a konferenční místností s kapacitou až 50 osob, vhodnou pro konání seminářů, školení, firemních, nebo soukromých akcí. Dětem je k dispozici dětský koutek a v létě dětské hřiště v hotelové zahradě.

Vybavení pokoje:

hotel má k dispozici 30 prostorných, moderně vybavených pokojů, které nabízejí dostatek prostoru a komfortu na odpočinek po wellness procedurách.

Všechny jsou vybaveny koupelnou s WC a sprchovým koutem nebo vanou, fénem na vlasy, SAT-TV, telefonem, pokojovým trezorem, chladničkou a balkónem. K dispozici je připojení k internetu zdarma. V letních měsících jsou pokoje chlazené.

Hotel dále nabízí ubytování ve dvou apartmánech – LUX a ROYAL. Oba jsou kromě prostorných pokojů vybaveny, luxusní koupelnou, apartmán ROYAL má navíc obývací část. Jsou vhodné pro náročnější klienty nebo pro rodiny s dětmi.

Stravování:

je poskytováno v hotelové restauraci – snídaně a večeře formou bufetu (od 24 a více hostů), jinak večeře jako menu o 3 chodech.

Procedury poskytované hotelem:

Wellness služby poskytuje hotelové Spa & Wellness – viz. popis hotelu.

Poznámka:

Hotelovým hostům je k dispozici bezplatné uzavřené parkoviště. Ubytování s domácím zvířetem (pouze malém rasy) je možné za poplatek. Zvířata musí být na vodítku a nesmí do společných prostor jako wellness a restaurace.

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Velký Meder - Harmonie 2 noci

Harmonie 2 noci

 3 dny / 2 noci
 od 3 810 Kč
Přijeďte na skok do Velkého Mederu vyzkoušet si termální koupaliště. Ubytování v hotelu Orchidea s polopenzí a jedním celodenním vstupem do termálního koupaliště. Při příjezdu na Vás čeká navíc vital balíček s láhví vína. Zdarma máte i parkování a internet.
...
Velký Meder - Harmonie 3 noci

Harmonie 3 noci

 4 dny / 3 noci
 od 5 790 Kč
Čtyřdenní pobyt Harmonie, který si opravdu užijete, protože máte 2 celodenní vstupy do Thermal Corvinius, stravování formou polopenze, při příjezdu obdržíte vital balíček s láhví vína, zdarma máte i parkování, internet a zapůjčení županu.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .